Powitanie przez Prezesa Światowej Organizacji Shorinji Kempo (WSKO)

News 0045

 

Witam wszystkich, liderów Shorinji Kempo na świecie.

Nazywam się So Kouma, jestem Prezesem WSKO. Minął prawie rok odkąd objąłem stanowisko Shike, a od stycznia tego roku kieruję Światową Organizacją Shorinji Kempo.

Jaki był ten 2020 rok? To był niezwykły rok, który uświadomił nam, że każdy z nas jest związany silnymi relacjami z drugim człowiekiem, wszyscy jesteśmy połączeni ze sobą na całym świecie. Wirus pojawił się w jednym regionie, szybko rozprzestrzenił się na całym świecie w tak krótkim czasie. Granice państw zostały zamknięte na całym świecie, a wielu kenshi nie mogło ćwiczyć ze swoimi przyjaciółmi. Jednak nawet w takich okolicznościach wielu z Was mądrze starało się rozpocząć coś nowego, aby zachować przyjaźń, którą zbudowaliście i ceniliście.

Nawet w tak trudnych i nieprzewidywalnych okolicznościach wszyscy jesteśmy połączeni poprzez Shorinji Kempo. Możemy wzajemnie się wspierać, motywować, próbując różnych pomysłów, możemy znaleźć nowe rozwiązania, nowe możliwości. Jestem z Was bardzo dumny, że zmieniliście pandemię w nowe szanse.

Życzę wszystkim, aby rok 2021 przyniósł Wam wszystkim zdrowie i spokój. Z niecierpliwością czekam na Was wszystkich podczas Światowego Taikai i Międzynarodowej Sesji Treningowej, które odbędą się w Japonii w 2023 roku. Dziękuję Wam!

 

ログイン

ポーランド組織の銀行口座

dengi