Sprawiedliwość nie poparta siłą jest bezradna. Siła bez sprawiedliwości, to rozbój i przemoc. (So Doshin)

Witamy na naszej stronie

News-0001

 

Drodzy koledzy, zwolennicy oraz goście naszej strony, Gassho!

 

Na stronie istnieje gradacja poziomów dostępu do informacji (tekstowa, audio, a także wideo).

 

Dla Gości naszej strony (którzy nie są zarejestrowani) będzie dostępna jedynie informacja, dotycząca ogólnego zrozumienia czym jest Shorinji Kempo.

 

◊ Następny poziom dostępu, który kryje w sobie maksimum informacji z Shorinji Kempo, przeznaczony jest dla Kenshi — uczniów szkoły Shorinji Kempo. W celu uzyskania dostępu trzeba się zarejestrować i zaczekać na potwierdzenie poprzez administratora. Kenshi otrzymują możliwość czytania tekstów związanych z filozofią Shorinji Kempo, przeglądania niektórych rozdziałów, poświęconych technice, ale niestety nie dotyczy to części religijno-filozoficznej nauki Kongo Zen oraz Buddyzmu. Innymi słowami dla Kenshi — tylko nauka oraz technika Shorinji Kempo.

 

◊ Następny poziom dostępu przewidziany jest dla Monshinto — obecnych członków Organizacji, praktykujących oraz nauczających się Kongo Zen oraz Buddyzmu. Oprócz swojej informacji mają także dostęp do wszelkich informacji, które widza goście odwiedzające stronę oraz Kenshi. W celu uzyskania dostępu do powyższego poziomu należy odpowiadać niektórym wymogom, o których zostaną Państwo poinformowane poprzez wiadomość e-mail.

Pozostałe poziomy dostępu nie ma konieczności omawiać.

 

Rejestrujcie się, otrzymujcie dostęp, czytajcie, myślcie, praktykujcie...

W razie pytań – piszcie na ten adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

 

 

Rejestracja

Deklaracja członkowska

vol57 12

Konto bankowe POSK

dengi